O nas

Magazynfirma.pl to platforma dla przedsiębiorców, a także osób, które rozważają dopiero uruchomienie biznesu. Naszym wyróżnikiem jest pokazywanie perspektywy tradycyjnego biznesu

Dla kogo jest magazynfirma.pl?

Magazynfirma.pl kieruje swoje treści do przedsiębiorców i osób zarządzających jednoosobowymi firmami, małymi i średnimi: np. właścicieli restauracji, zakładu mechaniki pojazdowej (wulkanizacji), lokalnej palarni kawy, sklepu spożywczego, butiku, księgarni, producenta namiotów, farmera, który produkuje mięso aitd.

Wyróżnikiem naszej grupy docelowej jest to, że nie mają oni często doświadczenia korporacyjnego, nigdy nie pracowali w międzynarodowych firmach. Biznesu uczyli się samodzielnie. Swoje firmy finansują ze środków własnych lub kredytów, leasingów. Nie są zainteresowani pozyskiwaniem inwestorów zewnętrznych do swojej firmy.

Pokazujemy jak prowadzić biznes w konkretnej branży, ile kosztuje jego rozpoczęcie, co jest konieczne do tego żeby wystartować, tj.: wymogi, narzędzia, kapitał.

Zagospodarowujemy tych użytkowników, którzy chcą założyć swoją małą firmę ale często nie wiedzą od czego zacząć, a mają przesyt miałkiego, coachingowego i mentoringowego gadania o niczym.

Startujemy z bazą  30 000 przedsiębiorców (lokalnych, tradycyjnych).

Chcemy by było ich przynajmniej milion

Zapraszamy do kontaktu:

redakcja@magazynfirma.pl

 

Reklama w magazynfirma.pl

REKLAMODAWCY dajemy:

– dostęp do wiarygodnego finansowo przedsiębiorcy (finansuje się samodzielnie, nie inwestorem), interesują go konkrety. W przeciwieństwie do dużych ogólnopolskich, ogólno tematycznych serwisów mamy dostęp do lojalnej grupy przedsiębiorców, która chce zdobywać nową wiedzę od innych przedsiębiorców takich jak oni.

Jesteś zainteresowany reklamą, promocją, pozyskaniem klientów biznesowych?

Napisz do nas:

reklama@magazynfirma.pl

 

 

 

 

magazynfirma to serwis biznesowy dla małych i średnich firm

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *