magazyn-firma
Z tego artykułu dowiesz się:

Polacy coraz chętniej sięgają po kawę, w tym po napoje powstałe z wysokiej jakości ziaren i przygotowane w bardziej dopracowany, wyspecjalizowany sposób. Dziś nie poszukują jej jednak wyłącznie w kawiarniach. Powszechność nowoczesnych technologii sprawia, że konsumenci oczekują dobrej kawy w miejscach takich jak sklep spożywczy, piekarnia, cukiernia czy stacja benzynowa. To Twoja okazja na rozwinięcie biznesu i otworzenie się na większe zyski!

Podsumowanie:

  • Rosnąca popularność kawy wśród Polaków stwarza doskonałą okazję dla wielu przedsiębiorców do rozwinięcia ich biznesów.
  • Dziś niemal każdy zainteresowany może wprowadzić do swojego lokalu profesjonalny kącik kawowy „coffee to go”  i cieszyć się rosnącymi przychodami.
  • To możliwe dzięki zwiększonej dostępności usługi wynajmu stoisk kawowych. W jej ramach otrzymujesz kompletnie wyposażony kącik kawowy – z nowoczesnym ekspresem, dobrymi ziarnami, niezbędnymi dodatkami i nie tylko!

Kawa przyciąga klientów

Odpowiedzią na coraz szybsze tempo życia jest większe zainteresowanie posiłkami i napojami na wynos. W drugiej kategorii prym wiedzie kawa. Sięgamy po nią między innymi w trakcie robienia zakupów, w drodze do pracy lub szkoły, podczas podróży, tankowania paliwa i załatwiania różnych sprawunków na mieście. Ze zmieniających się oczekiwań i potrzeb konsumentów rodzą się zmiany w sposobie funkcjonowania lokali, które jeszcze niedawno nie kojarzyły się nam z kawą, a dziś napój ten jest jednym z najbardziej atrakcyjnych produktów w ich ofertach. Przykład? Stacje benzynowe, sklepy spożywcze różnej wielkości, piekarnie, cukiernie i lodziarnie.

„Coffee to go” – odpowiedź na zmieniające się potrzeby konsumentów

Profesjonalne, samoobsługowe stoisko kawowe otwiera przed Tobą – właścicielem lokalu – wiele możliwości rozwoju. Pozwala Ci na urozmaicenie i uatrakcyjnienie oferty, co z kolei nie tylko wyróżni Twój lokal z otoczenia konkurencyjnego, ale też umożliwi dotarcie do większego grona klientów, w tym bardziej zamożnego konsumenta. Umiejętnie wprowadzone do lokalu stoisko z kawą buduje dobre skojarzenia u gości (na przykład dzięki pięknemu zapachowi świeżo zmielonych ziaren). A od tego już tylko krok do zbudowania lojalności i pozytywnego wizerunku marki.

Kącik kawowy „coffee to go” jest w Twoim zasięgu

To bardzo dużo korzyści, jak za rozwiązanie, które tak łatwo możesz wprowadzić do swojego lokalu. Dziś nie musisz bowiem samodzielnie aranżować i wyposażać stoiska kawowego ani ponosić z tego tytułu dużych kosztów inwestycyjnych. Możesz skorzystać z oferty firm wyspecjalizowanych w tworzeniu takich rozwiązań na potrzeby firmowe. To na przykład Tchibo Coffee Service – jeden z liderów w tej branży. Firma oferuje wygodny wynajem kompletnie wyposażonego stoiska kawowego – z nowoczesnym, automatycznym ekspresem, dobrej jakości ziarnami, asortymentem dodatkowym, a nawet systemem telemetrii, dzięki której zyskasz wgląd w liczbę i rodzaj napojów sprzedanych na stoisku. W zamian opłacasz miesięczny czynsz.

To Cię zainteresuje

Izera – polski samochód elektryczny na platformie Geely

Spółka ElectroMobilty Poland (EMP) zdecydowała. Chiński Geely Holding będzie partnerem technologicznym marki Izera – polskiego samochodu elektrycznego. Izera…
Izera

Czyste Powietrze 2023 - co się zmieni w rządowym programie?

Korekta wysokości dofinansowania do urealnionych kosztów, zmiana wysokości możliwych kredytów, oraz ogłoszenie dodatkowego dofinansowania na tzw. głęboką termomodernizację.…
Czyste Powietrze 2023

W co inwestować w 2023 roku?

Zarówno w skarpecie, na ROR-ze, jak i na lokacie – Twoje pieniądze tracą na wartości. Przy inflacji przekraczającej…
W co inwestować w 2023 roku

Ile kosztuje budowa schronu? Prywatny schron

Ile jest w Polsce schronów? Jak przygotować schron? Czy można mieć prywatny schron? Ile kosztuje budowa schronu? Im…
schron

Internetowe oszustwa inwestycyjne to już PLAGA! Zobacz na jakie oferty uważać!

Internetowe oszustwa inwestycyjne to już absolutna plaga polskiej sieci. Natknąć się na nie można wszędzie – na reklamach,…
internetowe oszustwa inwestycyjne

Odbudowa Ukrainy – 1,2 tys. firm z Polski chce wziąć w niej udział

Nikt nie wie kiedy odbudowa Ukrainy będzie możliwa. Niemniej, prawie 800 polskich firm już przygotowuje się do udziału…
odbudowa ukrainy

Magazyn Firma

Magazyn Firma to serwis dla przedsiębiorców sektora MŚP. Prosto, konkretnie i praktycznie pokazujemy to, co ciekawe w zarabianiu pieniędzy.

Odwiedź nas na:

Magazyn Firma 2022. All Rights Reserved.
magnifier