„Tomorrow Begins This Day – Jutro zaczyna się dziś” to hasło tegorocznej 6. edycji innoSHARE UNIversity (iSU 2020). Dwudniowe wydarzenie organizowane przez członków Fundacji Polska Innowacyjna odbędzie się w dniach 10-11 grudnia. Jest to milowy krok do stworzenia innowacyjnej uczelni przyszłości, uczącej jak budować i komercjalizować startupy.

innoSHARE UNIversity to pierwszy tego typu projekt edukacyjny na świecie dedykowany tym, którzy mają odwagę kreować rzeczywistość, w jakiej chcą funkcjonować i budować przełomowe biznesy oraz innowacyjne rozwiązania. Tegoroczne wydarzenie potrwa dwa dni, w czasie których swoją wiedzą będą dzielić się twórcy z całego świata.

Pierwszy tego typu projekt na świecie

innoSHARE 2020 rozpocznie się od innoSHARE masterTALKS – wystąpień 10 inspirujących prelegentów z różnych kontynentów: Ameryki, Afryki i Europy. Podczas 15-minutowych przemówień podzielą się oni swoim doświadczeniem i opowiedzą o tym, jak tworzą i rozwijają projekty „jutra” w zakresie swoich dziedzin. Różnorodne wykłady będą obejmować takie dziedziny jak: szeroko rozumiana technologia, architektura, sztuka, biomedycyna, energia oraz data science, machine learning, robotyka, nano i biotechnologia czy zagadnienia ogólnospołeczne.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: TOP 5 wymówek w pracy zdalnej. Pracodawco, niektóre wyjątkowo łatwo wykryć

Drugi dzień iSU 2020 to innoSHARE masterCLASSES – praktyczne warsztaty dla osób zainteresowanych pogłębieniem wiedzy zdobytej pierwszego dnia. Te 45 i 90-minutowe zajęcia prowadzone przez ekspertów pokażą, jak rozwijać przedsięwzięcia biznesowe korzystając z praktycznych metod i narzędzi.

innoSHARE – goście

W 2020 roku do współpracy przy iSU zaproszeni zostali inspirujący twórcy z całego świata. Są wśród nich: naukowcy, biznesmeni, innowatorzy, a nawet artyści, którzy opowiedzą uczestnikom o tym jak kreują swoje projekty i zmieniają rzeczywistość, w której żyją. Nietuzinkowi wykładowcy, którzy zagoszczą na wirtualnej scenie iSU 2020 to m.in.:

dr Jesus Cepeda

Cepeda zajmuje się przyszłością miast i ich zrównoważonym rozwojem.
Mówi, że zna przyszłość i przekonuje, że wszystko co ona przyniesie przekracza nasze wyobrażenia. To doktor w dziedzinie AI i robotyki, ale przede wszystkim przedsiębiorca i twórca technologii oraz programista od ponad 10 lat. Jest także współzałożycielem i CEO OS City, firmy prowadzącej wdrożenia w zakresie AI i Blockchain dedykowane sektorowi publicznemu.

dr Anna Barnacka

Barnacka jest astrofizykiem, uczestniczką NASA „Einstein Fellowship
Program” na Harvardzie. Stworzyła technologię MindMics szukając lepszego sposobu na monitorowanie stresu i wydajności mózgu. Wykorzystała tu swoje doświadczenie w przetwarzaniu sygnałów, analizie danych i modelowaniu oraz tworzeniu oprogramowania, które zdobyła badając czarne dziury. W 2018 roku wraz ze współzałożycielami – Charlesem Dornbushem i Jimem Maselanem, powołała firmę o tej samej nazwie. Prywatnie jest pilotem i entuzjastką sztuk walki.

Andrzej Burgs

To jeden z najczęściej cytowanych i znanych polskich ekspertów
w dziedzinie druku 3D, pełniący również funkcję doradcy eksperckiego Polskiej Komisji Akredytacyjnej, gdzie bierze udział w kształtowaniu przyszłości szkolnictwa wyższego w Polsce. Jego główna firma, Sygnis New Technologies, urosła z zaledwie 2 pracowników w czerwcu 2017 r. do 34 w październiku 2020 r. Dostarczając najnowocześniejsze technologie polskim firmom i instytutom naukowym, Andrzej Burgs stworzył jedyną w swoim rodzaju grupę technologiczną złożoną z najlepszych specjalistów Przemysłu 4.0,
naukowców, inżynierów i projektantów.

Dla czytelników MAGAZYNU FIRMA mamy specjalny prezent.  Do rozdania mamy 3 bilety PREMIUM na całe 2 dni wydarzenia za darmo.

Co trzeba zrobić?

ZOSTAW SWOJEGO MAILA na liście GOTOWI NA NOWE (by dowiedzieć się jako pierwszy o oficjalnym starcie MAGAZYNU FIRMA i otrzymać ekskluzywne materiały pomocne w biznesie) – ZAPISZ SIĘ TUTAJ

Wśród zapisanych rozdamy trzy dostępy premium. (wszelkie informacje wyślemy mailem najpóźniej 9 grudnia o godz. 18.00)

Poniżej agenda wydarzenia