magazyn-firma

„Tomorrow Begins This Day - Jutro zaczyna się dziś” to hasło tegorocznej 6. edycji innoSHARE UNIversity (iSU 2020). Dwudniowe wydarzenie organizowane przez członków Fundacji Polska Innowacyjna odbędzie się w dniach 10-11 grudnia. Jest to milowy krok do stworzenia innowacyjnej uczelni przyszłości, uczącej jak budować i komercjalizować startupy.

innoSHARE UNIversity to pierwszy tego typu projekt edukacyjny na świecie dedykowany tym, którzy mają odwagę kreować rzeczywistość, w jakiej chcą funkcjonować i budować przełomowe biznesy oraz innowacyjne rozwiązania. Tegoroczne wydarzenie potrwa dwa dni, w czasie których swoją wiedzą będą dzielić się twórcy z całego świata.

Pierwszy tego typu projekt na świecie

innoSHARE 2020 rozpocznie się od innoSHARE masterTALKS - wystąpień 10 inspirujących prelegentów z różnych kontynentów: Ameryki, Afryki i Europy. Podczas 15-minutowych przemówień podzielą się oni swoim doświadczeniem i opowiedzą o tym, jak tworzą i rozwijają projekty „jutra” w zakresie swoich dziedzin. Różnorodne wykłady będą obejmować takie dziedziny jak: szeroko rozumiana technologia, architektura, sztuka, biomedycyna, energia oraz data science, machine learning, robotyka, nano i biotechnologia czy zagadnienia ogólnospołeczne.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: TOP 5 wymówek w pracy zdalnej. Pracodawco, niektóre wyjątkowo łatwo wykryć

Drugi dzień iSU 2020 to innoSHARE masterCLASSES - praktyczne warsztaty dla osób zainteresowanych pogłębieniem wiedzy zdobytej pierwszego dnia. Te 45 i 90-minutowe zajęcia prowadzone przez ekspertów pokażą, jak rozwijać przedsięwzięcia biznesowe korzystając z praktycznych metod i narzędzi.

innoSHARE - goście

W 2020 roku do współpracy przy iSU zaproszeni zostali inspirujący twórcy z całego świata. Są wśród nich: naukowcy, biznesmeni, innowatorzy, a nawet artyści, którzy opowiedzą uczestnikom o tym jak kreują swoje projekty i zmieniają rzeczywistość, w której żyją. Nietuzinkowi wykładowcy, którzy zagoszczą na wirtualnej scenie iSU 2020 to m.in.:

dr Jesus Cepeda

Cepeda zajmuje się przyszłością miast i ich zrównoważonym rozwojem.
Mówi, że zna przyszłość i przekonuje, że wszystko co ona przyniesie przekracza nasze wyobrażenia. To doktor w dziedzinie AI i robotyki, ale przede wszystkim przedsiębiorca i twórca technologii oraz programista od ponad 10 lat. Jest także współzałożycielem i CEO OS City, firmy prowadzącej wdrożenia w zakresie AI i Blockchain dedykowane sektorowi publicznemu.

dr Anna Barnacka

Barnacka jest astrofizykiem, uczestniczką NASA "Einstein Fellowship
Program" na Harvardzie. Stworzyła technologię MindMics szukając lepszego sposobu na monitorowanie stresu i wydajności mózgu. Wykorzystała tu swoje doświadczenie w przetwarzaniu sygnałów, analizie danych i modelowaniu oraz tworzeniu oprogramowania, które zdobyła badając czarne dziury. W 2018 roku wraz ze współzałożycielami - Charlesem Dornbushem i Jimem Maselanem, powołała firmę o tej samej nazwie. Prywatnie jest pilotem i entuzjastką sztuk walki.

Andrzej Burgs

To jeden z najczęściej cytowanych i znanych polskich ekspertów
w dziedzinie druku 3D, pełniący również funkcję doradcy eksperckiego Polskiej Komisji Akredytacyjnej, gdzie bierze udział w kształtowaniu przyszłości szkolnictwa wyższego w Polsce. Jego główna firma, Sygnis New Technologies, urosła z zaledwie 2 pracowników w czerwcu 2017 r. do 34 w październiku 2020 r. Dostarczając najnowocześniejsze technologie polskim firmom i instytutom naukowym, Andrzej Burgs stworzył jedyną w swoim rodzaju grupę technologiczną złożoną z najlepszych specjalistów Przemysłu 4.0,
naukowców, inżynierów i projektantów.

Dla czytelników MAGAZYNU FIRMA mamy specjalny prezent.  Do rozdania mamy 3 bilety PREMIUM na całe 2 dni wydarzenia za darmo.

Co trzeba zrobić?

ZOSTAW SWOJEGO MAILA na liście GOTOWI NA NOWE (by dowiedzieć się jako pierwszy o oficjalnym starcie MAGAZYNU FIRMA i otrzymać ekskluzywne materiały pomocne w biznesie) - ZAPISZ SIĘ TUTAJ

Wśród zapisanych rozdamy trzy dostępy premium. (wszelkie informacje wyślemy mailem najpóźniej 9 grudnia o godz. 18.00)

Poniżej agenda wydarzenia

 

REKLAMA
(Wideboard)

To Cię zainteresuje

Allegro: program powitalny dla sprzedawców – co oferuje?

Czy wiesz, że ok. 80% transakcji e-sprzedaży w Polsce rozpoczyna się na Allegro, a kończy się tu ponad…

Branża alkoholowa liczy zyski. Polacy „przepili” w rok równowartość 20 stadionów piłkarskich.

Branża alkoholowa ma powód do zadowolenia. W całym ubiegłym roku padł rekord wydatków na alkohol. Polacy kupili trunki…
branża alkoholowa

Będzie porównywarka cen węgla. I to rządowa!

26 września 2022 rusza rządowa porównywarka cen węgla, a dokładnie możliwość rejestracji w niej przedsiębiorców. Kancelaria Premiera uruchomiła…
porównywarka cen węgla

Made in Poland. W jakich branżach Polacy są wśród liderów? (WIDEO)

W jakich branżach Polacy są wśród światowych liderów? Okazuje się, że etykieta made in Poland na niektórych towarach…
Made in Poland

Stacja benzynowa coraz bardziej niebezpiecznym biznesem. Liczba kradzieży bije rekordy

Ceny paliw nie maleją, rośnie też inflacja. To skłania do kradzieży na stacjach paliw. Wzrost liczby przestępstw i…
stacja benzynowa

Pomysł na biznes. Kawa na wynos sprzedaje się jak nigdy!

Ponad połowa naszych rodaków chętnie pije kawę poza domem. Ośrodek ARC Rynek i Opinia stwierdza, że odsetek kawoszy…
REKLAMA
(Wideboard)

Magazyn Firma

Magazyn Firma to serwis dla przedsiębiorców sektora MŚP. Prosto, konkretnie i praktycznie pokazujemy to, co ciekawe w zarabianiu pieniędzy.

Odwiedź nas na:

Magazyn Firma 2022. All Rights Reserved.
magnifier