magazyn-firma
Z tego artykułu dowiesz się:

Posiadacze firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem zyskują 10 proc. zniżki na wynajem nowego sprzętu elektronicznego na platformie RentUp.

– Alior Bank sukcesywnie wprowadza kolejne usługi, które zostały zaplanowane w naszej strategii „Więcej niż bank”. Nasze działania skupione są na budowie wartości dla klienta, na którą składa się nie tylko usługa sama w sobie, ale również łatwość jej uzyskania. Nawiązanie współpracy z WeSub jest przykładem otwartości banku na ciekawe kooperacje służące wspomnianym celom – mówi Paweł Franczyk, dyrektor Departamentu Innowacji, Partnerstw Strategicznych i Fintech w Alior Banku.

Wynajem sprzętu RentUp

Wynajem sprzętu RentUp z 10-proc. zniżką jest dostępny dla użytkowników firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem, którzy w okresie trwania promocji zrealizują nią transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości co najmniej 200 zł.

CZYTAJ TAKŻE: Karta podatkowa bez tajemnic

Klienci, którzy spełnią ten warunek, otrzymają dostęp do platformy Alior NieSklep RentUp. Dzięki umowie subskrypcji z WeSub będą oni mogli wybrać sprzęt dla swojej firmy i korzystać z niego po zapłaceniu kaucji kartą z Plusem. Promocja trwa do 30 września 2022 r.

– Przedsiębiorcy oczekują od banków nie tylko atrakcyjnych rozwiązań depozytowo-transakcyjnych, czy możliwości skorzystania z kredytu. Zależy im również na wsparciu innych obszarów codziennego biznesu. Dlatego w naszej ofercie coraz częściej pojawiają się usługi pozafinansowe. 10 proc. zniżki na wynajem sprzętu RentUp firmy WeSub to kolejny, atrakcyjny benefit jaki udostępniamy posiadaczom firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem. Jesteśmy przekonani, że propozycja spotka się z dużym zainteresowaniem przedsiębiorców i dziękujemy firmie WeSub za umożliwienie naszym klientom korzystania z innowacyjnych rozwiązań technologicznych w atrakcyjnym cenowo modelu subskrypcyjnym – mówi Ewa Małecka, dyrektor Departamentu Produktów Klienta Biznesowego w Alior Banku.

 

W promocyjnej ofercie dostępne są m.in. najnowsze modele sprzętu typu iPhone 13 (Pro, Pro Max, Mini), iPad Pro z procesorem M1, iPad Mini oraz laptopów ASUS i MacBooki Air lub Pro w wielu konfiguracjach.

Rynek subskrypcji

– Rynek subskrypcji i wynajmu znajduje się wciąż w początkowej fazie rozwoju, dlatego pozycja WeSub i jego produktów jest tu praktycznie pionierska. Możliwość współpracy z takim partnerem jak Alior Bank i zaoferowanie dostępu do naszych rozwiązań technologicznych i produktów jego klientom jest więc dla nas ogromnym wyróżnieniem. Cieszymy się, że możemy docierać z naszą ofertą do szerszego grona odbiorców, jesteśmy bowiem przekonani, że subskrypcja jest rozwiązaniem przyszłości. „Nie kupuj, korzystaj” jest ideą, która od wielu lat przyświeca naszemu biznesowi i mamy nadzieję, że o korzyściach jakie za sobą niesie, przekona się niejeden przedsiębiorca – mówi Mariusz Szałagan, Prezes Zarządu firmy WeSub.

Firmowa karta Mastercard

Firmowa karta debetowa Mastercard z Plusem wydawana jest do rachunków prowadzonych w walutach: PLN, EUR, USD, GBP. Dzięki usłudze tokenizacji umożliwia dokonywanie płatności bezgotówkowych przez Internet natychmiast po jej zamówieniu. Nie trzeba czekać na przesyłkę z kartą plastikową. Krajowe płatności bezgotówkowe realizowane są bezpłatnie. Przedsiębiorca nie ponosi też kosztów wypłaty gotówki z bankomatów w oddziałach Alior Banku.

Przedsiębiorcy, którzy zawnioskują w Alior Banku o firmową kartą debetową Mastercard z Plusem do 30.06.2022 r. zostaną również zwolnieni, do końca 2022 roku, z miesięcznych opłat za jej korzystanie. Mogą też otrzymać 150 zł w formie multivoucherów do wymiany na karty podarunkowe (m.in. IKEA, Biedronka, RTV Euro AGD, Empik, Decathlon, W.Kruk, Zalando, Cinema City)

źródło: Alior Bank

To Cię zainteresuje

02 02 23

Zamrożenie cen gazu dla piekarni i cukierni. Jak skorzystać?

Rząd zapowiada zamrożenie cen gazu dla piekarni i cukierni. Rozwiązanie takie wejdzie w życie na początku kwietnia. Piekarnie…

Wirtualne biuro – łatwy sposób na zmniejszenie kosztów prowadzenia firmy

Oddzielenie sfery prywatnej od zawodowej jest podstawową czynnością, na jakiej powinniśmy się skupić podczas prowadzenia firmy. Prowadząc jednoosobową…
12 01 23

Shopee niespodziewanie kończy działalność w Polsce. Allegro pozbyło się poważnej konkurencji

Shopee, platforma zakupowa kojarzona z krzykliwych reklam kończy działalność. 13.01.2023 platforma znika z polskiego rynku. Shopee kończy działalność…

Dyrektywa Omnibus. Tak sprzedawcy omijają prawo

Dyrektywa Omnibus nakłada na właścicieli sklepów nowe obowiązki. Chodzi m.in. o wyeliminowanie fałszywych promocji, które wprowadzały w błąd…
dyrektywa omnibus

Sklepy stacjonarne zamykają się na potęgę. Tylko w kilku segmentach znaczne wzrosty liczby otwarć

Blisko 4 tysiące sklepów stacjonarnych zamknęło się w Polsce w całym 2022 roku. To dane firmy Dun &…
sklep spożywczy
05 01 23

Fundacja Polska Bezgotówkowa wydłużyła okres finansowania terminali i softposów

Do 12 miesięcy Fundacja Polska Bezgotówkowa wydłuża okres finansowania terminali i aplikacji płatniczych na urządzenia mobilne (tzw. softposy).…
terminal

Magazyn Firma

Magazyn Firma to serwis dla przedsiębiorców sektora MŚP. Prosto, konkretnie i praktycznie pokazujemy to, co ciekawe w zarabianiu pieniędzy.

Odwiedź nas na:

Magazyn Firma 2022. All Rights Reserved.
magnifier