magazyn-firma

Posiadacze firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem zyskują 10 proc. zniżki na wynajem nowego sprzętu elektronicznego na platformie RentUp.

– Alior Bank sukcesywnie wprowadza kolejne usługi, które zostały zaplanowane w naszej strategii „Więcej niż bank”. Nasze działania skupione są na budowie wartości dla klienta, na którą składa się nie tylko usługa sama w sobie, ale również łatwość jej uzyskania. Nawiązanie współpracy z WeSub jest przykładem otwartości banku na ciekawe kooperacje służące wspomnianym celom – mówi Paweł Franczyk, dyrektor Departamentu Innowacji, Partnerstw Strategicznych i Fintech w Alior Banku.

Wynajem sprzętu RentUp

Wynajem sprzętu RentUp z 10-proc. zniżką jest dostępny dla użytkowników firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem, którzy w okresie trwania promocji zrealizują nią transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości co najmniej 200 zł.

CZYTAJ TAKŻE: Karta podatkowa bez tajemnic

Klienci, którzy spełnią ten warunek, otrzymają dostęp do platformy Alior NieSklep RentUp. Dzięki umowie subskrypcji z WeSub będą oni mogli wybrać sprzęt dla swojej firmy i korzystać z niego po zapłaceniu kaucji kartą z Plusem. Promocja trwa do 30 września 2022 r.

– Przedsiębiorcy oczekują od banków nie tylko atrakcyjnych rozwiązań depozytowo-transakcyjnych, czy możliwości skorzystania z kredytu. Zależy im również na wsparciu innych obszarów codziennego biznesu. Dlatego w naszej ofercie coraz częściej pojawiają się usługi pozafinansowe. 10 proc. zniżki na wynajem sprzętu RentUp firmy WeSub to kolejny, atrakcyjny benefit jaki udostępniamy posiadaczom firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem. Jesteśmy przekonani, że propozycja spotka się z dużym zainteresowaniem przedsiębiorców i dziękujemy firmie WeSub za umożliwienie naszym klientom korzystania z innowacyjnych rozwiązań technologicznych w atrakcyjnym cenowo modelu subskrypcyjnym – mówi Ewa Małecka, dyrektor Departamentu Produktów Klienta Biznesowego w Alior Banku.

 

W promocyjnej ofercie dostępne są m.in. najnowsze modele sprzętu typu iPhone 13 (Pro, Pro Max, Mini), iPad Pro z procesorem M1, iPad Mini oraz laptopów ASUS i MacBooki Air lub Pro w wielu konfiguracjach.

Rynek subskrypcji

– Rynek subskrypcji i wynajmu znajduje się wciąż w początkowej fazie rozwoju, dlatego pozycja WeSub i jego produktów jest tu praktycznie pionierska. Możliwość współpracy z takim partnerem jak Alior Bank i zaoferowanie dostępu do naszych rozwiązań technologicznych i produktów jego klientom jest więc dla nas ogromnym wyróżnieniem. Cieszymy się, że możemy docierać z naszą ofertą do szerszego grona odbiorców, jesteśmy bowiem przekonani, że subskrypcja jest rozwiązaniem przyszłości. „Nie kupuj, korzystaj” jest ideą, która od wielu lat przyświeca naszemu biznesowi i mamy nadzieję, że o korzyściach jakie za sobą niesie, przekona się niejeden przedsiębiorca – mówi Mariusz Szałagan, Prezes Zarządu firmy WeSub.

Firmowa karta Mastercard

Firmowa karta debetowa Mastercard z Plusem wydawana jest do rachunków prowadzonych w walutach: PLN, EUR, USD, GBP. Dzięki usłudze tokenizacji umożliwia dokonywanie płatności bezgotówkowych przez Internet natychmiast po jej zamówieniu. Nie trzeba czekać na przesyłkę z kartą plastikową. Krajowe płatności bezgotówkowe realizowane są bezpłatnie. Przedsiębiorca nie ponosi też kosztów wypłaty gotówki z bankomatów w oddziałach Alior Banku.

Przedsiębiorcy, którzy zawnioskują w Alior Banku o firmową kartą debetową Mastercard z Plusem do 30.06.2022 r. zostaną również zwolnieni, do końca 2022 roku, z miesięcznych opłat za jej korzystanie. Mogą też otrzymać 150 zł w formie multivoucherów do wymiany na karty podarunkowe (m.in. IKEA, Biedronka, RTV Euro AGD, Empik, Decathlon, W.Kruk, Zalando, Cinema City)

źródło: Alior Bank

REKLAMA
(Wideboard)

To Cię zainteresuje

30 09 22

Zatory płatnicze: Małe firmy wreszcie lepiej chronione?

Zatory płatnicze to zmora wielu firm. Sejm przyjął właśnie nowelizację ustawy antyzatorowej, której efektem ma być m.in. wzmocnienie…
zatory płatnicze
30 09 22

Koniec Getin Banku. Co z pieniędzmi? Co z akcjami?

To koniec Getin Banku. Getin Noble Bank został objęty przymusową restrukturyzacją. O swoje pieniądze nie muszą martwić się…
Koniec Getin Banku
29 09 22

PILNE! Zamrożenie cen prądu przyjęte przez Sejm. Kto skorzysta? Na jakich warunkach? [NOWE FAKTY]

Słowo „zamrożenie” nie brzmi najlepiej tuż przed zimą, i to w środku kryzysu energetycznego. Niemniej, „zamrożenie cen prądu”…
Zamrożenie cen prądu

Funty z wizerunkiem królowej będą wycofane? Bank Anglii podjął decyzję!

Jeszcze w tym roku Wielka Brytania pozna nowy wzór banknotów z wizerunkiem króla Karola III. Ich wejście do…
funty będą wycofane

Podatek od nadmiarowych zysków. Która firma go zapłaci?

Podatek od nadmiarowych zysków, traktowany przez wielu jako „podatek Sasina” ma dotyczyć firm zatrudniających ponad 250 osób. Zapisano…
podatek od nadmiarowych zysków

Będzie porównywarka cen węgla. I to rządowa!

26 września 2022 rusza rządowa porównywarka cen węgla, a dokładnie możliwość rejestracji w niej przedsiębiorców. Kancelaria Premiera uruchomiła…
porównywarka cen węgla
REKLAMA
(Wideboard)

Magazyn Firma

Magazyn Firma to serwis dla przedsiębiorców sektora MŚP. Prosto, konkretnie i praktycznie pokazujemy to, co ciekawe w zarabianiu pieniędzy.

Odwiedź nas na:

Magazyn Firma 2022. All Rights Reserved.
magnifier