magazyn-firma
Z tego artykułu dowiesz się:

Bank Millennium udostępnił przedsiębiorcom możliwość wymiany dokumentów w serwisie internetowym Millenet dla przedsiębiorstw. To kolejny krok w cyfryzacji. Już teraz połowa umów kredytów firmowych podpisywana jest online.

– Poziom digitalizacji umów kredytowych zawieranych w ramach bankowości przedsiębiorstw jest bardzo wysoki, jednak naszym celem jest pełna cyfryzacja kluczowych procesów operacyjnych, w tym procesu kredytowego. Możliwość dwustronnej wymiany dokumentów podpisanych elektronicznie to jeden z etapów zmian.

Realizujemy kolejne wdrożenia w tym obszarze, angażując w nie klientów biznesowych, aby na bieżąco śledzić ich zmieniające się oczekiwania i by ich codzienne doświadczenia z naszymi serwisami były na najwyższym poziomie.

Dzięki temu nasze rozwiązania są intuicyjne i wspierają obsługę operacyjną po stronie klienta, wpływając na usprawnienie codziennej współpracy z bankiem i na obniżenie kosztów po stronie firmy. Nasi klienci chętnie korzystają z cyfrowych usług – mówi Andrzej Gliński, Członek Zarządu Banku Millennium.

Wymiana dokumentów w Millenet

Moduł wymiany dokumentów w Millenet dla przedsiębiorstw pozwala na dwustronne przesyłanie dokumentów zarówno przez bank, jak i przez klienta.

Na każdym etapie każda ze stron może dodawać komentarze do dokumentu, przyjmować je lub odrzucać. Klient jest informowany SMSem o przekazaniu przez bank dokumentów.

Są one podzielone na trzy kategorie – dokumenty, które wymagają podpisów dwóch stron (umowy), dokumenty, które wymagają jedynie podpisu klienta (oświadczenia, zgody) i dokumenty, które nie wymagają podpisu (regulaminy).

W zależności od rodzaju dokumentu w obiegu, moduł dostosowuje do niego wymagane i możliwe akcje do wykonania, zarówno po stronie banku, jak i klienta, przez co rozwiązanie jest przyjazne i intuicyjne dla jego użytkowników.

Dokumenty zawsze pozostają też w tym samym miejscu w serwisie, a więc dostępne są dla wszystkich osób w firmie, upoważnionych do obsługi modułu wymiany dokumentów. Umożliwia on również wgląd w całą historię korespondencji i przekazywanych plików.

 

To Cię zainteresuje

02 02 23

Zamrożenie cen gazu dla piekarni i cukierni. Jak skorzystać?

Rząd zapowiada zamrożenie cen gazu dla piekarni i cukierni. Rozwiązanie takie wejdzie w życie na początku kwietnia. Piekarnie…

Wirtualne biuro – łatwy sposób na zmniejszenie kosztów prowadzenia firmy

Oddzielenie sfery prywatnej od zawodowej jest podstawową czynnością, na jakiej powinniśmy się skupić podczas prowadzenia firmy. Prowadząc jednoosobową…
12 01 23

Shopee niespodziewanie kończy działalność w Polsce. Allegro pozbyło się poważnej konkurencji

Shopee, platforma zakupowa kojarzona z krzykliwych reklam kończy działalność. 13.01.2023 platforma znika z polskiego rynku. Shopee kończy działalność…

Dyrektywa Omnibus. Tak sprzedawcy omijają prawo

Dyrektywa Omnibus nakłada na właścicieli sklepów nowe obowiązki. Chodzi m.in. o wyeliminowanie fałszywych promocji, które wprowadzały w błąd…
dyrektywa omnibus

Sklepy stacjonarne zamykają się na potęgę. Tylko w kilku segmentach znaczne wzrosty liczby otwarć

Blisko 4 tysiące sklepów stacjonarnych zamknęło się w Polsce w całym 2022 roku. To dane firmy Dun &…
sklep spożywczy
05 01 23

Fundacja Polska Bezgotówkowa wydłużyła okres finansowania terminali i softposów

Do 12 miesięcy Fundacja Polska Bezgotówkowa wydłuża okres finansowania terminali i aplikacji płatniczych na urządzenia mobilne (tzw. softposy).…
terminal

Magazyn Firma

Magazyn Firma to serwis dla przedsiębiorców sektora MŚP. Prosto, konkretnie i praktycznie pokazujemy to, co ciekawe w zarabianiu pieniędzy.

Odwiedź nas na:

Magazyn Firma 2022. All Rights Reserved.
magnifier