magazyn-firma
Z tego artykułu dowiesz się:

Bank PKO BP już od kilku tygodni nie otwiera nowych rachunków bankowych w ramach marki Inteligo. Teraz podnosi opłaty za konto firmowe w ramach Inteligo. Wszystko po to by zniechęcić klientów do korzystania z marki.

Od 1 sierpnia klient biznesowy Inteligo będzie musiał zapłacić 0,6 proc. min. 20 zł za wypłatę gotówki w dowolnej placówce banku. Mało tego. Ci, którzy uruchomili rachunek Inteligo do 11 maja 2020 zapłacą więcej za korzystanie z podstawowym usług bankowych. Prowadzenie rachunku to kosz 12 zł (zamiast 8 zł), pomocniczego 5 zł (zamiast 3 zł), przelew na infolinii będzie kosztował 15 zł, a także przelew do ZUS czy przelew podatkowy do urzędu skarbowego.

Ci, którzy mają w miarę świeże rachunku, czyli uruchomione od 11 maja 2020 zapłacą więcej za ustanowienie zlecenia stałego u konsultanta na infolinii z 8 zł na 15 zł, a także za udzielenie, obsługę lub podwyższenie limitu debetowego – z 6 zł na 10 zł.

Koniec Inteligo

Podwyżki w ramach Inteligo to kolejny element zniechęcania klientów do korzystania z tej marki. Wszystko dlatego, że PKO BP, właściciel marki, chce ostatecznie zrezygnować z Inteligo, a klientów zachęcić do skorzystania z usług PKO BP.

Konto firmowe PKO BP

PKO BP ma jednak promocję dla klientów. Jeśli do 3 lutego 2022 przeniosą konto firmowe do PKO BP, to dostaną darmowy rachunek na 12 miesięcy, bez warunku aktywności, a także darmowe wydanie i korzystanie karty kredytowej.

Bank PKO BP już od lutego tego roku nie otwiera nowych rachunków Inteligo. To oznaki definitywnego końca marki.

To Cię zainteresuje

6-dniowy tydzień pracy — czy praca w sobotę jest zgodna z prawem?

Czas pracy, a także adekwatne do przepracowanych godzin wynagrodzenie to kwestie ważne nie tylko pracownika, ale także przełożonego.…
praca-w-sobote

Saxo Bank z nowymi produktami dla klientów. Gratka dla inwestorów

Saxo Bank, duński bank inwestycyjny rozwija ofertę dla polskich klientów. Instytucja wyspecjalizowana w obsłudze inwestorów zapowiada zmiany w…
saxo bank

Jakie akcesoria komputerowe sprawdzą się w biurze?

Trudno dziś wyobrazić sobie pracę biurową bez komputera. Samo urządzenie to jednak nie wszystko. Aby móc w pełni…

Gwarancja cen gazu dla firm MŚP. PGNiG obiecuje 525 zł za megawatogodzinę

Będzie gwarancja cen gazu dla małych i średnich firm. Według informacji przekazanych przez spółkę PGNiG Obrót Detaliczny oferowana…
magazyn-firma-platforma-dla-przedsiebiorcow-i-przyszlych-przedsiebiorcow
08 02 23

Lista nowych zawodów. Rynek pracy się zmienia

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek podpisał rozporządzenie, które wprowadzi do polskich szkół branżowych dziewięć nowych zawodów. Te…

Przedsiębiorcy tracą miliardy na korzystaniu z internetu

Analitycy szacują, że do 2025 r. straty z tytułu przestępstw internetowych na świecie przekroczą 200 mld dolarów. Już…

Magazyn Firma

Magazyn Firma to serwis dla przedsiębiorców sektora MŚP. Prosto, konkretnie i praktycznie pokazujemy to, co ciekawe w zarabianiu pieniędzy.

Odwiedź nas na:

Magazyn Firma 2022. All Rights Reserved.
magnifier