magazyn-firma
Z tego artykułu dowiesz się:

Walka o pracownika trwa. Wie coś o tym Poczta Polska, która na okres między Black Friday a Bożym Narodzeniem potrzebuje bagatela… 1.500 pracowników. Czy w czasie kurierskich żniw narodowy operator hojnie płaci pracownikom? Znamy wynagrodzenia w Poczcie Polskiej!

Wynagrodzenia w Poczcie Polskiej w gorącym okresie

Kto zamawia w internecie prezent na święta, ten wie. Musi dotrzeć przed pierwszą gwiazdką, 24 grudnia. Aby było to możliwe, firmy kurierskie dwoją się i troją, napinając swoją logistykę do granic wytrzymałości. Nie inaczej jest w przypadku Poczty Polskiej, która intensywnie szuka rąk do pracy w sortowaniach oraz za kierownicą swoich biało-czerwonych samochodów. Jakie są wynagrodzenia w Poczcie Polskiej dla chętnych?

Poczta Polska ogłosiła w internecie, że szuka pomocników Świętego Mikołaja. Nie potrzebne jest jednak szczególne doświadczenie, czy predyspozycje. W sortowniach wymagań praktycznie nie ma. W przypadku kierowców wymagane jest rzecz jasna prawo jazdy odpowiedniej kategorii. Wśród miękkich wymagań z pewnością doceniona będzie dyspozycyjność i gotowość do intensywnej pracy.

CZYTAJ TAKŻE: Startuje usługa e-doręczenia

Gdzie Poczta Polska szuka pracowników?

Chętni do pracy w przedświątecznym okresie znajdą ją np. w sortowniach przesyłek w Warszawie, Lisim Ogonie (kujawsko-pomorskie), Niepołomicach, Zabrzu, Łodzi, Wrocławiu i Komornikach. Kierowcy potrzebni są w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz, Szczecin, Olsztyn, Białystok, Toruń, Niepołomice k. Krakowa, Gdynia, Katowice oraz Łódź.

Ile płaci Poczta Polska? Jakie daje warunki?

W tym przypadku w grę wchodzą umowy zlecenia. Choć poszukiwani są chętni do pracy, która potrwa do końca grudnia, operator nie wyklucza w niektórych przypadkach przedłużenia współpracy. A jakie wynagrodzenia w Poczcie Polskiej ustalono na ten gorący czas?

Państwowa firma zastrzega, że ostateczne stawki zależą od lokalizacji. Podaje jednak widełki, w jakich zamierza się poruszać, oferując płacę za pracę w gorącym okresie.

Najmniej zarobią pracownicy sortowni – od 18,50 do 24 PLN za godzinę. Nieco więcej za ten sam czas otrzyma kierowca z prawem jazdy kategorii „B” – od 19 do 24 PLN. W przypadku kierowców samochodów, o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony widełki za godzinę pracy ustalono na przedział od 20 do 26 PLN.

Osoby chętne mogą wziąć udział w rekrutacji w sieci. Szczegóły na stronie internetowej Poczty Polskiej.

To Cię zainteresuje

02 02 23

Zamrożenie cen gazu dla piekarni i cukierni. Jak skorzystać?

Rząd zapowiada zamrożenie cen gazu dla piekarni i cukierni. Rozwiązanie takie wejdzie w życie na początku kwietnia. Piekarnie…

Wirtualne biuro – łatwy sposób na zmniejszenie kosztów prowadzenia firmy

Oddzielenie sfery prywatnej od zawodowej jest podstawową czynnością, na jakiej powinniśmy się skupić podczas prowadzenia firmy. Prowadząc jednoosobową…
12 01 23

Shopee niespodziewanie kończy działalność w Polsce. Allegro pozbyło się poważnej konkurencji

Shopee, platforma zakupowa kojarzona z krzykliwych reklam kończy działalność. 13.01.2023 platforma znika z polskiego rynku. Shopee kończy działalność…

Dyrektywa Omnibus. Tak sprzedawcy omijają prawo

Dyrektywa Omnibus nakłada na właścicieli sklepów nowe obowiązki. Chodzi m.in. o wyeliminowanie fałszywych promocji, które wprowadzały w błąd…
dyrektywa omnibus

Sklepy stacjonarne zamykają się na potęgę. Tylko w kilku segmentach znaczne wzrosty liczby otwarć

Blisko 4 tysiące sklepów stacjonarnych zamknęło się w Polsce w całym 2022 roku. To dane firmy Dun &…
sklep spożywczy
05 01 23

Fundacja Polska Bezgotówkowa wydłużyła okres finansowania terminali i softposów

Do 12 miesięcy Fundacja Polska Bezgotówkowa wydłuża okres finansowania terminali i aplikacji płatniczych na urządzenia mobilne (tzw. softposy).…
terminal

Magazyn Firma

Magazyn Firma to serwis dla przedsiębiorców sektora MŚP. Prosto, konkretnie i praktycznie pokazujemy to, co ciekawe w zarabianiu pieniędzy.

Odwiedź nas na:

Magazyn Firma 2022. All Rights Reserved.
magnifier