magazyn-firma

Walka o pracownika trwa. Wie coś o tym Poczta Polska, która na okres między Black Friday a Bożym Narodzeniem potrzebuje bagatela… 1.500 pracowników. Czy w czasie kurierskich żniw narodowy operator hojnie płaci pracownikom? Znamy wynagrodzenia w Poczcie Polskiej!

Wynagrodzenia w Poczcie Polskiej w gorącym okresie

Kto zamawia w internecie prezent na święta, ten wie. Musi dotrzeć przed pierwszą gwiazdką, 24 grudnia. Aby było to możliwe, firmy kurierskie dwoją się i troją, napinając swoją logistykę do granic wytrzymałości. Nie inaczej jest w przypadku Poczty Polskiej, która intensywnie szuka rąk do pracy w sortowaniach oraz za kierownicą swoich biało-czerwonych samochodów. Jakie są wynagrodzenia w Poczcie Polskiej dla chętnych?

Poczta Polska ogłosiła w internecie, że szuka pomocników Świętego Mikołaja. Nie potrzebne jest jednak szczególne doświadczenie, czy predyspozycje. W sortowniach wymagań praktycznie nie ma. W przypadku kierowców wymagane jest rzecz jasna prawo jazdy odpowiedniej kategorii. Wśród miękkich wymagań z pewnością doceniona będzie dyspozycyjność i gotowość do intensywnej pracy.

CZYTAJ TAKŻE: Startuje usługa e-doręczenia

Gdzie Poczta Polska szuka pracowników?

Chętni do pracy w przedświątecznym okresie znajdą ją np. w sortowniach przesyłek w Warszawie, Lisim Ogonie (kujawsko-pomorskie), Niepołomicach, Zabrzu, Łodzi, Wrocławiu i Komornikach. Kierowcy potrzebni są w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz, Szczecin, Olsztyn, Białystok, Toruń, Niepołomice k. Krakowa, Gdynia, Katowice oraz Łódź.

Ile płaci Poczta Polska? Jakie daje warunki?

W tym przypadku w grę wchodzą umowy zlecenia. Choć poszukiwani są chętni do pracy, która potrwa do końca grudnia, operator nie wyklucza w niektórych przypadkach przedłużenia współpracy. A jakie wynagrodzenia w Poczcie Polskiej ustalono na ten gorący czas?

Państwowa firma zastrzega, że ostateczne stawki zależą od lokalizacji. Podaje jednak widełki, w jakich zamierza się poruszać, oferując płacę za pracę w gorącym okresie.

Najmniej zarobią pracownicy sortowni – od 18,50 do 24 PLN za godzinę. Nieco więcej za ten sam czas otrzyma kierowca z prawem jazdy kategorii „B” – od 19 do 24 PLN. W przypadku kierowców samochodów, o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony widełki za godzinę pracy ustalono na przedział od 20 do 26 PLN.

Osoby chętne mogą wziąć udział w rekrutacji w sieci. Szczegóły na stronie internetowej Poczty Polskiej.

REKLAMA
(Wideboard)

To Cię zainteresuje

30 09 22

Zatory płatnicze: Małe firmy wreszcie lepiej chronione?

Zatory płatnicze to zmora wielu firm. Sejm przyjął właśnie nowelizację ustawy antyzatorowej, której efektem ma być m.in. wzmocnienie…
zatory płatnicze
30 09 22

Koniec Getin Banku. Co z pieniędzmi? Co z akcjami?

To koniec Getin Banku. Getin Noble Bank został objęty przymusową restrukturyzacją. O swoje pieniądze nie muszą martwić się…
Koniec Getin Banku
29 09 22

PILNE! Zamrożenie cen prądu przyjęte przez Sejm. Kto skorzysta? Na jakich warunkach? [NOWE FAKTY]

Słowo „zamrożenie” nie brzmi najlepiej tuż przed zimą, i to w środku kryzysu energetycznego. Niemniej, „zamrożenie cen prądu”…
Zamrożenie cen prądu

Funty z wizerunkiem królowej będą wycofane? Bank Anglii podjął decyzję!

Jeszcze w tym roku Wielka Brytania pozna nowy wzór banknotów z wizerunkiem króla Karola III. Ich wejście do…
funty będą wycofane

Podatek od nadmiarowych zysków. Która firma go zapłaci?

Podatek od nadmiarowych zysków, traktowany przez wielu jako „podatek Sasina” ma dotyczyć firm zatrudniających ponad 250 osób. Zapisano…
podatek od nadmiarowych zysków

Będzie porównywarka cen węgla. I to rządowa!

26 września 2022 rusza rządowa porównywarka cen węgla, a dokładnie możliwość rejestracji w niej przedsiębiorców. Kancelaria Premiera uruchomiła…
porównywarka cen węgla
REKLAMA
(Wideboard)

Magazyn Firma

Magazyn Firma to serwis dla przedsiębiorców sektora MŚP. Prosto, konkretnie i praktycznie pokazujemy to, co ciekawe w zarabianiu pieniędzy.

Odwiedź nas na:

Magazyn Firma 2022. All Rights Reserved.
magnifier