magazyn-firma
2 min. czytania

Wypełnianie ankiet internetowych. Czy to się opłaca?

wypełnianie ankiet
Autor
redakcja
Opublikowano
26 07 22
Z tego artykułu dowiesz się:

Wiele firm zleca badanie opinii konsumentów i płaci za poprawnie wypełnione ankiety. Bez wychodzenia z domu można w szybki i prosty sposób otrzymać nagrody za wypełnianie ankiet online.

W przypadku obaw o bezpieczeństwo danych osobowych warto zapoznać się z regulaminem danego serwisu. Należy w nim szukać informacji odnośnie RODO. Warto pamiętać, iż potwierdzając przeczytanie regulaminu serwisu, jednocześnie bardzo często wyrażamy jednocześnie zgodę na przetwarzanie naszych danych.

Ponadto, przed rejestracją w serwisie z ankietami online warto sprawdzić czy firma jest zarejestrowana w Polsce oraz czy posiada fizyczny adres i czy rzeczywiście znajduje się pod podanym adresem. W tym celu warto skorzystać z Google Maps. Możliwe jest również sprawdzenie, czy dany portal posiada NIP.

Badanie opinii pozwala otrzymywać nagrody za wypełnianie ankiet. Panel Ariadna to internetowy panel badawczy, który funkcjonuje od dawna. Zbiera on opinie Polaków na różne tematy. Jest to strona ciesząca się dużą popularnością wśród Polaków. W Ariadnie zarobione punkty wymieniane są na nagrody, które są wysyłane na koszt firmy za pośrednictwem poczty na nasz adres.

Jakie korzyści przynosi wypełnianie ankiet internetowych?

Dla firm, które oferują ankiety online do wypełnienia, opinie konsumentów są niezwykle wartościowe. Właśnie dlatego za wypełnianie ankiet online jest wiele korzyści. Przede wszystkim ankiety online pozwalają na otrzymanie nagród bez wychodzenia z domu. Ankiety internetowe możemy bowiem wypełniać kiedykolwiek i gdziekolwiek chcemy, nawet w drodze do pracy (jeśli korzystamy z komunikacji miejskiej i posiadamy smarfton z dostępem do internetu).

Niektóre firmy oferują zbieranie punktów za wypełnianie ankiet internetowych, które następnie można wymieniać na nagrody w postaci np. kosmetyków czy voucherów do różnych sklepów. Im więcej ankiet wypełniamy, tym więcej zyskujemy. Bardzo często też serwisy oferują bonusy na start. Warto także wspomnieć, iż korzystanie z paneli ankietowych przyczynia się do rozwoju wielu firm, którym zależy na potrzebom konsumentów.

To Cię zainteresuje

12 01 23

Shopee niespodziewanie kończy działalność w Polsce. Allegro pozbyło się poważnej konkurencji

Shopee, platforma zakupowa kojarzona z krzykliwych reklam kończy działalność. 13.01.2023 platforma znika z polskiego rynku. Shopee kończy działalność…

Dyrektywa Omnibus. Tak sprzedawcy omijają prawo

Dyrektywa Omnibus nakłada na właścicieli sklepów nowe obowiązki. Chodzi m.in. o wyeliminowanie fałszywych promocji, które wprowadzały w błąd…
dyrektywa omnibus

Sklepy stacjonarne zamykają się na potęgę. Tylko w kilku segmentach znaczne wzrosty liczby otwarć

Blisko 4 tysiące sklepów stacjonarnych zamknęło się w Polsce w całym 2022 roku. To dane firmy Dun &…
sklep spożywczy
05 01 23

Fundacja Polska Bezgotówkowa wydłużyła okres finansowania terminali i softposów

Do 12 miesięcy Fundacja Polska Bezgotówkowa wydłuża okres finansowania terminali i aplikacji płatniczych na urządzenia mobilne (tzw. softposy).…
terminal
04 01 23

Rekord restrukturyzacji. Jak działa restrukturyzacja?

26 proc. więcej postępowań restrukturyzacyjnych niż rok wcześniej. Przedsiębiorcy nie chcą bankrutować. Wolą restrukturyzację. Jak działa restrukturyzacja? W…
restrukturyzacja

Zła informacja dla początek roku. Gigantyczny wzrost składek ZUS.

Składki ZUS 2023 dla przedsiębiorców będą wysokie jak nigdy dotąd. A to jeszcze nie koniec. W latach 2016-2026 wzrost…
stopy procentowe

Magazyn Firma

Magazyn Firma to serwis dla przedsiębiorców sektora MŚP. Prosto, konkretnie i praktycznie pokazujemy to, co ciekawe w zarabianiu pieniędzy.

Odwiedź nas na:

Magazyn Firma 2022. All Rights Reserved.
magnifier