Wiele firm zleca badanie opinii konsumentów i płaci za poprawnie wypełnione ankiety. Bez wychodzenia z domu można w szybki i prosty sposób otrzymać nagrody za wypełnianie ankiet online.

W przypadku obaw o bezpieczeństwo danych osobowych warto zapoznać się z regulaminem danego serwisu. Należy w nim szukać informacji odnośnie RODO. Warto pamiętać, iż potwierdzając przeczytanie regulaminu serwisu, jednocześnie bardzo często wyrażamy jednocześnie zgodę na przetwarzanie naszych danych.

Ponadto, przed rejestracją w serwisie z ankietami online warto sprawdzić czy firma jest zarejestrowana w Polsce oraz czy posiada fizyczny adres i czy rzeczywiście znajduje się pod podanym adresem. W tym celu warto skorzystać z Google Maps. Możliwe jest również sprawdzenie, czy dany portal posiada NIP.

Badanie opinii pozwala otrzymywać nagrody za wypełnianie ankiet. Panel Ariadna to internetowy panel badawczy, który funkcjonuje od dawna. Zbiera on opinie Polaków na różne tematy. Jest to strona ciesząca się dużą popularnością wśród Polaków. W Ariadnie zarobione punkty wymieniane są na nagrody, które są wysyłane na koszt firmy za pośrednictwem poczty na nasz adres.

Jakie korzyści przynosi wypełnianie ankiet internetowych?

Dla firm, które oferują ankiety online do wypełnienia, opinie konsumentów są niezwykle wartościowe. Właśnie dlatego za wypełnianie ankiet online jest wiele korzyści. Przede wszystkim ankiety online pozwalają na otrzymanie nagród bez wychodzenia z domu. Ankiety internetowe możemy bowiem wypełniać kiedykolwiek i gdziekolwiek chcemy, nawet w drodze do pracy (jeśli korzystamy z komunikacji miejskiej i posiadamy smarfton z dostępem do internetu).

Niektóre firmy oferują zbieranie punktów za wypełnianie ankiet internetowych, które następnie można wymieniać na nagrody w postaci np. kosmetyków czy voucherów do różnych sklepów. Im więcej ankiet wypełniamy, tym więcej zyskujemy. Bardzo często też serwisy oferują bonusy na start. Warto także wspomnieć, iż korzystanie z paneli ankietowych przyczynia się do rozwoju wielu firm, którym zależy na potrzebom konsumentów.