magazyn-firma

Zatory płatnicze to największa zmora przedsiębiorców. Opóźnione płatności to spory problem szczególnie teraz, w okresie pandemii COVID-19. Właśnie dlatego MAGAZYNFIRMA.PL razem z firmą Bibby Financial Services wspiera akcję zapoBIEGAJ zatorom płatniczym. Pobiegnij z nami.

Kryzys wywołany pandemią COVID-19 pogłębił problemy, z którymi małe i średnie przedsiębiorstwa borykały się już wcześniej – zwłaszcza te związane z płynnością finansową, wynikające z zatorów płatniczych. Jak wynika z badania Bibby MSP Index, przeprowadzonego na przełomie maja i kwietnia 2021 r. na reprezentatywnej próbie małych i średnich przedsiębiorstw, aż 37 proc. respondentów za największe wyzwanie dla swojej firmy w czasie pandemii uznaje utrzymanie płynności finansowej

CZYTAJ TAKŻE: Budżet firmowy. Jak kontrolować finanse małej firmy na co dzień?

Czym są zatory płatnicze?

Zatory płatnicze to zjawisko powstające w sytuacji, gdy firma nie otrzymuje na czas zapłaty od swojego klienta, przez co traci płynność finansową i nie ma możliwości regulowania swoich zobowiązań. Jedno opóźnienie w płatności uruchamia reakcję łańcuchową: w gospodarce powstaje zator i pieniądze nie płyną, przez co kolejne firmy mają problemy z utrzymaniem płynności finansowej. Zatory płatnicze są nie tylko problemem jednego podmiotu, ale zagrażają dobrej kondycji wielu przedsiębiorstw, a w skali makro przekładają się na stan gospodarki naszego kraju.

Bibby Fair Pay Run – zapoBIEGAJ zatorom płatniczym to pierwszy bieg, który zwraca uwagę na problemy przedsiębiorstw z zatorami płatniczymi. Dba nie tylko o kondycję fizyczną uczestników, ale także o kondycję polskiej gospodarki!

Właśnie dlatego zostaliśmy partnerem tego wydarzenia. Pobiegnij razem z Biznes na Ostro

Zasady są proste:

  1. Zapisujesz się na wirtualne wyzwanie Bibby Fair Pay Run
  2. Przez 30 dni biegasz swoim tempem i dodajesz aktywności na stronie biegu
  3. Po ukończeniu wyzwania otrzymujesz unikalny medal oraz sportowe upominki od partnerów (możesz dodatkowo wykupić pamiątkową koszulkę techniczną i opaskę)

Bieg Bibby Fair Pay Run to również świetna zabawa i motywacja do aktywności, kiedy ciężko wyjść z domu. Zaproś znajomych, stwórz drużynę!

Biegaj z nami w słusznej sprawie!

Jako parter biegu mamy 5 kodów rabatowych na zestawy startowe. Napisz na redakcja@magazynfirma.pl i daj znać, że chcesz biec w naszej drużynie.

Bieg wirtualny – co to znaczy?

Przymusowa praca w domu, ograniczenia wyjazdów, zamknięte obiekty sportowe, odwoływane zawody – wiele z nas cierpi z powodu braku aktywności fizycznej. Stąd rosnąca popularność biegów wirtualnych, czyli wyzwań, do których mobilizuje się grupa osób, zjednoczona wspólnym celem.

Bibby Fair Pay Run to bieg wirtualny – a zatem: biegaj, gdzie chcesz, kiedy chcesz i z kim chcesz!

Każdą aktywność, zarejestrowaną na sportowym zegarku, czy w aplikacji smartfona, uczestnicy powinni wgrywać na stronie biegu. W ten sposób będą mogli porównać swoje wyniki z osiągnięciami innych biegaczy. Czas na realizację wyzwania to maksymalnie 30 dni od zarejestrowania swojej pierwszej aktywności.

Trasa

Uwaga wytrawni biegacze!

Do pokonania jest 150 km w ciągu 30 dni. Trasa została symbolicznie wyznaczona dookoła miejscowości Zator. Start i meta na Rynku w Krakowie, a po drodze malownicze małopolskie pagórki. Ale wcale nie trzeba jechać do Zatoru, można biegać w parku koło domu, albo innym dowolnie wybranym miejscu. Na stronie biegu będzie można śledzić, w którym puncie tej wirtualnej trasy znajduje się uczestnik.

Uwaga początkujący biegacze i miłośnicy nordic walking!

Minimalny dystans to tylko 50 km do pokonania w ciągu 30 dni! Warto spróbować, bo przecież nie od dziś wiadomo, że regularna aktywność fizyczna podnosi odporność organizmu

REKLAMA
(Wideboard)

To Cię zainteresuje

OLX ma problem. Serwis z zarzutami UOKiK

OLX usłyszał zarzuty od Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Chodzi o sortowanie ofert w serwisie, które może…
OLX

iPhone 14. Ile trzeba zapłacić za najbardziej wypasionego iPhone’a?

10 tysięcy pękło – grzmią polskie portale branżowe, pisząc o cenach najnowszego i najdroższego iPhone’a w naszym kraju.…
iPhone 14

Ile kosztuje iPhone 14 w Polsce? Od kiedy można go zamawiać?

Wiadomo już ile kosztuje iPhone 14, a także od kiedy będzie można go zamówić. Powiedzmy to jasno –…
ile kosztuje iPhone 14?

Pomysł na biznes. Kawa na wynos sprzedaje się jak nigdy!

Ponad połowa naszych rodaków chętnie pije kawę poza domem. Ośrodek ARC Rynek i Opinia stwierdza, że odsetek kawoszy…

Ile kosztuje godzina korepetycji? Czy warto zostać korepetytorem?

Ile kosztuje godzina korepetycji? Ceny korepetycji zależą od wielu zmiennych. Podstawową jest przedmiot, z którego prowadzone są dodatkowe…

Ile kosztuje godzina korepetycji? Czy warto zostać korepetytorem?

Niezależnie od tego, czy nasza pociecha jest pilnym uczniem lub uczennicą, czy też ma pewne zaległości na własne…
ile kosztuje godzina korepetycji?
REKLAMA
(Wideboard)

Magazyn Firma

Magazyn Firma to serwis dla przedsiębiorców sektora MŚP. Prosto, konkretnie i praktycznie pokazujemy to, co ciekawe w zarabianiu pieniędzy.

Odwiedź nas na:

Magazyn Firma 2022. All Rights Reserved.
magnifier