magazyn-firma
1 min. czytania

Zbigniew Kuczma nie żyje. Kim był

lotnisko
Autor
Anna Nowakowska
Opublikowano
10 05 21

Pochodzący z Zielonej Góry biznesmen zginął w katastrofie awionetki na lotnisku w Przylepie. Zbigniew Kuczma nie żyje, sprawę wyjaśnia policja i prokuratura.

Kim był Zbigniew Kuczma

Mężczyzna od wielu lat brylował w biznesowym świecie. Związany był między innymi z największym internetowym kantorem Cinkciarz.pl, którego prezesem jest jego zięć – Marcin Pióro. Inwestował też w nieruchomości. Planował budowę centrum handlowego w okolicach Zielonej Góry. Poza tym był znanym sponsorem sportu. Trudno uwierzyć, że Zbigniew Kuczma nie żyje.

CZYTAJ TAKŻE: Biznes łowi młody biznes – czyli jakie reklamy pokazują się osobom zakładającym działalność gospodarczą?

Biznesowa żyłka połączona z wieloletnim hobby zaowocowały pierwszym w Polsce globalnym kontraktem reklamowym z zagranicznym zespołem koszykówki. W 2015 roku Cinkciarz.pl stał się partnerem Chicago Bulls. Nie stronił także od inwestycji w rodzime zespoły. Przez lata wspierał Falubaz Zielona Góra oraz klub Zastal Zielona Góra.

Jego pasją było lotnictwo. Przez dziesiątki lat należał do Aeroklubu Ziemi Lubuskiej. Posiadał licencję szybowcową i samolotową turystyczną.

Tragiczny wypadek

Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek. Zbigniew Kuczma nie żyje. Mężczyzna pilotował awionetkę, gdy ta rozbiła się na płycie lotniska.

CZYTAJ TAKŻE: Obrona przed pomówieniami byłego pracownika

71-latek zginął na miejscu, a samolot został zniszczony. Przyczyny śmierci nie są znane, ich wyjaśnieniem zajmą się odpowiednie służby oraz Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych.

REKLAMA
(Wideboard)

To Cię zainteresuje

Abonament RTV – w poszukiwaniu radia poczta zagląda do samochodów służbowych

Abonament RTV to chyba jedna z najsłabiej egzekwowanych danin publicznych w Polsce. Poczta Polska, która ma ustawowe prawo…
Abonament RTV

LikePOS – terminal płatniczy w smartfonie dla klientów firmowych PKO Banku Polskiego

Klienci biznesowi PKO Banku Polskiego mogą już korzystać z innowacyjnej aplikacji LikePOS, która zmieni ich smartfon w terminal…

CEIDG czeka rewolucja! Co się zmieni w jednym okienku?

CEIDG czeka rewolucja. Zresztą kolejna już w ostatnich latach. Tym razem resort rozwoju przygotował nowelizację ustawy regulującej działanie…
CEIDG

Pieniądze dla firm. Będzie pomoc publiczna w związku z cenami energii

Będą pieniądze dla firm, w związku z sytuacją na rynku energii w latach 2022-2024 – wynika z przyjętego…
Pieniądze dla firm
20 09 22

Ile kosztuje polecony priorytet? Poczta Polska znów podnosi ceny

Ile kosztuje polecony priorytet? Odpowiedź na to pytanie znów zmieni się od 1 października 2022 r. Poczta Polska…
Ile kosztuje polecony priorytet?
20 09 22

Tarcza Solidarnościowa dla firm

Poprawa konkurencyjności przedsiębiorstw oraz ograniczenie dynamiki wzrostu cen dla konsumentów – takie efekty w ocenie Ministerstwa Rozwoju ma…
Tarcza Solidarnościowa
REKLAMA
(Wideboard)

Magazyn Firma

Magazyn Firma to serwis dla przedsiębiorców sektora MŚP. Prosto, konkretnie i praktycznie pokazujemy to, co ciekawe w zarabianiu pieniędzy.

Odwiedź nas na:

Magazyn Firma 2022. All Rights Reserved.
magnifier