Magazyn Firma teraz w wersji do pobrania. Prezentujemy Magazyn Firma marzec 2021, z materiałami, które możesz czytać nawet wtedy gdy jesteś poza zasięgiem internetu.

W numerze marcowym Magazynu Firma przeczytasz:

  • POMYSŁ NA BIZNES: Biznes deweloperski w małym mieście

Jak zarabiać na budowaniu domów i mieszkań w mniejszych miastach, gdzie duzi, znani deweloperzy nigdy nie będą chcieli realizować swoich inwestycji. W materiale znajdziesz wyliczenia, statystyki i oficjalne dane o liczbie inwestycji

https://magazynfirma.pl/e-magazyn-do-pobrania/
https://magazynfirma.pl/e-magazyn-do-pobrania/
  • TEMAT NUMERU: Na rynku monopolowym zostaną tylko trzy sieci monopolowe

Jak otworzyć sklep z alkoholem? Czy to faktycznie jest dobry biznes i ile się na tym zarabia? Czy istnieje sezonowość w branży i dlaczego na rynku już niedługo zostaną tylko trzy duże sieci alkoholowe. Wyjątkowy wywiad z człowiekiem, który na branży alkoholowej „zjadł zęby”. Szymon Ostrowski rozmawia ze Sławomirem Skowronem, założycielem sieci AlCapone

  • Prosty i tani system do monitorowania floty firmowej

Marek Klapa podpowiada jak w wyjątkowo łatwy sposób stworzyć sobie samodzielnie system do monitorowania floty. I to nawet wtedy gdy masz tylko jedno, dwa auta firmowe.

  • Kiedy warto przekształcić jednoosobową działalność gospodarczą w spółkę?

Mecenas Marcin Szołajski, w prostych słowach, bez prawniczego zadęcia ale w pełni zgodnie z prawem 🙂 wyjaśnia w jakich sytuacjach opłaca się przekształcenie jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę.

  • Prowadzisz biznes w jednym z pięciu województw? Masz poważny problem

Jaki to problem, teraz nie zdradzimy. Zapisz się do newslettera, a otrzymasz Magazyn Firma całkiem za darmo