magazyn-firma
2 min. czytania

eLeasing w Santander Bank Polska

santander bank
Autor
redakcja
Opublikowano
08 06 21

eLeasing to nowa e-usługa oferowana przez Santander Bank Polska. Produkt dostępny jest dla przedsiębiorców i pomaga w zdalnym zarządzaniu finansami firmy.

e-usługi Santander Bank Polska

Santander Bank Polska pracuje nad nowymi rozwiązaniami, które ułatwiają zdalne prowadzenie firmy. Teraz do pakietu e-usług oferowanych przez bank dołącza także eLeasing, który pozwoli właścicielom firm w prosty sposób sfinansować zakup sprzętu niezbędnego do rozwoju działalności.
Usługa oferowana jest przez Santander Leasing i dostępna jest całkowicie zdalnie, podobnie jak pozostałe e-usługi banku.
– Pandemia znacząco wpłynęła na działalność firm. Z jednej strony trudniej jest podejmować im długoterminowe zobowiązania finansowe, z drugiej działalność w niepewnych czasach wymaga elastyczności i szybkich decyzji. Santander Bank Polska dostosowuje się do bieżących potrzeb przedsiębiorców, oferując im błyskawiczne i bardzo wygodne finansowanie m.in. sprzętu komputerowego i infrastruktury IT, ale też maszyn, narzędzi, sprzętu medycznego czy urządzeń fryzjerskich i kosmetycznych – mówi Mirosława Mioducka z Santander Bank Polska.

Leasing dostępny zdalnie

Usługa eLeasing dostępna jest dla wszystkich klientów, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą oraz korzystają z konta firmowego i bankowości elektronicznej Mini Firma.

Zapewnia właścicielom firm elastyczność finansową, ponieważ może obejmować całość lub tylko część poniesionych kosztów zakupu, w kwocie od 1 000 do 20 000 zł brutto. Co ważne, Santander Leasing gwarantuje niezmienne raty, dzięki czemu przedsiębiorcy znają wysokości opłat, które będą ponosić przez cały okres eLeasingu.

Pożyczka czy leasing?

Usługa obejmuje finansowanie pożyczką przedmiotów nabytych maksymalnie 60 dni przed złożeniem wniosku. Jedna umowa może dotyczyć finansowania maksymalnie 5 przedmiotów, zakupionych na jedną fakturę.

eLeasing to rozwiązanie, opracowane w taki sposób, by klienci mogli szybko i wygodnie z niego skorzystać, bez zbędnych formalności. Wystarczy złożyć wniosek i zawrzeć umowę pożyczki w aplikacji Leasing24.

Potrzebna jest do tego tylko faktura dokumentująca zakup przedmiotu finansowania oraz smsKod, niezbędny do potwierdzenia zawarcia umowy. Decyzja wydawana jest automatycznie, a pieniądze mogą zostać przelane na konto nawet tego samego dnia.

Logowanie do Santander Leasing

Aby skorzystać z eLeasing, należy zalogować się do usług bankowości elektronicznej Mini Firma i przejść do zakładki „Usługi”. Po wybraniu odpowiedniej usługi, aplikacja przeniesie klienta na stronę informacyjną, na której klient klika przycisk „weź pożyczkę” oraz udziela zgody na przekazanie danych do Santander Leasing.

Następnie użytkownik zostanie przeniesiony do aplikacji Leasing24, w której doda fakturę za dokonany zakup oraz uzupełni szczegóły dotyczące pożądanej pożyczki, takie jak liczba rat, kwota finansowania, dane osobowe.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, klient ma 24 godziny na zawarcie umowy poprzez aplikację. Po jej zawarciu, Santander Leasing przeleje pieniądze na wskazane konto w czasie od 30 minut do maksymalnie 3 dni roboczych.

informacja prasowa

 

REKLAMA
(Wideboard)

To Cię zainteresuje

Mark Cole i wielu innych znanych mówców gośćmi specjalnymi 12. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Amerykanin Mark Cole – jeden z najlepszych mówców na świecie, najbliższy współpracownik Johna C. Maxwella oraz CEO Maxwell Leadership®,…

Błyskawiczne finansowanie z PKO Leasing w sklepach MediaMarkt

PKO Leasing oferuje finansowanie w Media Markt PKO Leasing oferuje finansowanie w formie leasingu sprzętu dostępnego w sieci sklepów stacjonarnych…

Czym zajmuje się numizmatyka?

Numizmatyka wielu z nas kojarzy się z historią, i rzeczywiście, w teorii jest to jedna z nauk pomocniczych…
Czym zajmuje się numizmatyka

Najczęściej psujące się urządzenia. Nie kupuj ich do firmy

Apple, GoPro, czy sprzęt HP? Serwis Electronics Hub stworzył listę najbardziej znienawidzonych tech produktów. Okazuje się, że nikt nie…
apple

Nest Bank rewolucjonizuje identyfikację wizualną. Czy za tym pójdą zmiany w obsłudze?

Nest Bank zmienia swoją identyfikację wizualną. Bank pokazał nowy logotyp i projekt strony internetowej, zapowiada także duże zmiany w…
nest_bank

Black Friday: oszustwa na konsole oraz na karty upominkowe Amazon

Black Friday jest dla branży e-commerce jednym z najbardziej przychodowych dni w roku. To również świetna okazja dla…
black friday
REKLAMA
(Wideboard)

Magazyn Firma

Magazyn Firma to serwis dla przedsiębiorców sektora MŚP. Prosto, konkretnie i praktycznie pokazujemy to, co ciekawe w zarabianiu pieniędzy.

Odwiedź nas na:

Magazyn Firma 2022. All Rights Reserved.
magnifier